Aktuality

Společnosti Skupiny MOL pod jednou střechou komplexu Quadria

17. 2. 2015 - Společnosti Slovnaft Česká republika, PAP OIL Česká republika a MOL Retail, sdružené ve Skupině MOL, sídlí nově ve společných prostorách multifunkčního komplexu Quadrio v centru Prahy, kde obývají kancelářskou plochu o rozměru 2 500 čtverečních metrů. To odpovídá téměř jednomu poschodí budovy. Všechny tři společnosti sídlily doposud v několika okrajových částech Prahy.

Skupina MOL dnes úspěšně dokončila převzetí obchodních aktivit společnosti LUKOIL Czech Republic s.r.o. v České republice

3. 12. 2014 - Skupina MOL dnes úspěšně dokončila převzetí obchodních aktivit společnosti LUKOIL Czech Republic s.r.o. v České republice, včetně 44 čerpacích stanic Lukoil. Tímto krokem výrazně posílí svoji pozici na trhu a podpoří svůj záměr stát se lídrem v oblasti prodeje pohonných hmot a dalších produktů a služeb na čerpacích stanicích v České republice. Skupina MOL v současnosti provozuje v České republice celkem 192 čerpacích stanic prostřednictvím značek Slovnaft, Pap Oil a Lukoil, které plánuje v roce 2015 sjednotit pod dvě silné značky.